Jeszcze przed rozpoczęciem produkcji seryjnej wysłaliśmy pierwszy w pełni elektryczny samochód sportowy Porsche na tournée. Jako makieta w skali 1:10 Taycan odwiedza świat jutra. Tel Awiw, Boston, Oslo – tutaj powstaje przyszłość, tak samo jak w Weissach i Zuffenhausen.

continue

Porsche prezentuje swą różnorodność – również w internecie.

W imieniu własnym

Wraz ze światową premierą Porsche Taycana dla producenta samochodów sportowych z Zuffenhausen nastała nowa era. Zmiany nie ominą również Christophorusa – ukazującego się od 1952 r. najstarszego na świecie magazynu dla klientów. Podczas lektury artykułów w tym wydaniu z pewnością zauważyli Państwo, że odświeżyliśmy layout magazynu i wzbogaciliśmy jego treść o nowe elementy. Popularne rubryki jak Icon czy Na torze będą kontynuowane. Podobnie jak Garaż czy 9:11 Love, które z uwagi na monotematyczność tego wydania powrócą w numerze 393.

W przyszłości każde wydanie będzie poświęcone jednemu konkretnemu tematowi. Kanwą naszych opowieści „dookoła świata” nadal będą ludzie i ich pasja do Porsche. Od teraz będziemy prezentować je Państwu w wersji drukowanej cztery razy w roku. Dla prenumeratorów roczna cena zostanie odpowiednio zredukowana o jedno wydanie. Ci z Państwa, którzy już opłacili pięć wydań, oczywiście otrzymają je. Nasza cyfrowa oferta pozostanie bezpłatna i nadal będziemy ją poszerzać: zarówno aplikacja Christophorus, jak i wszystkie treści na christophorus.porsche.com będą oczywiście dostępne bez ograniczeń. Chcieliby Państwo podzielić się z nami swoją opinią? Prosimy pisać na adres christophorus@porsche.de. Bardzo chętnie dowiemy się, co Państwo sądzą!

Najczęściej czytane